niesamowite przypadki joanna krajewska

Joanna Krajewska – Niesamowite Przypadki Gór Izerskich

niesamowite przypadki joanna krajewska

NIESAMOWITE PRZYPADKI. Tajemnice Gór Ryfejskich

Joanna Krajewska

Wydawnictwo: AD-REM
Sensacja, thriller, kryminał
Liczba stron: 464
Data wydania: 15.12.2020
Cena: 55,00 zł

Ten, którego imienia lepiej nie wymawiać, zwłaszcza w języku Goethego i Manna, powrócił na Dolny Śląsk. Niemieckiego Rübezahla, a polskiego Rzepióra, możemy spotkać na kartach debiutanckiej powieści Joanny Krajewskiej „Niesamowite przypadki. Tajemnice Gór Ryfejskich”. Skradziony artefakt o potężnej mocy, niepokojące zjawiska atmosferyczne i niewyjaśnione zaginięcia. Demonolodzy ostrzegają: tego lata do uzdrowiska Świeradów-Zdrój przybyli nie tylko kuracjusze.

„Krajewska przemyca na kartach książki fragmenty karkonoskich legend. Można śmiało założyć, że spędziła w bibliotece jeszcze więcej czasu niż jej bohaterka (wszak musimy Klarze wybaczyć, miała co innego na głowie). W powieści nie brakuje także komizmu i błyskotliwych dialogów. Gdy na scenę wkracza Damian Bugaj, natychmiast kradnie całą uwagę czytelnika ciętymi ripostami i, iście diabelskim, poczuciem humoru…”
Elżbieta Tomporowska (krytyczka literacka)

Przeczytaj całą recenzję tutaj

joanna krajewska

Joanna Krajewska

absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Gdańskim (teoretyczka literatury i językoznawczyni), publicystka, dziennikarka i PR-owiec. Zawodowo związana m.in. z Wirtualną Polską, Twoją Gazetą Trójmiasto, Gdańską Organizacją Turystyczną i agencją reklamową Club PR&Marketing. Obecnie pracownica MCKAiPG „Stacja Kultury” w Świeradowie-Zdroju.
Po babce odziedziczyła zamiłowanie do fotografii. Kocha góry, legendy miejskie i wiejskie, teorię literatury, miasteczka uzdrowiskowe, podróże, koty, rower szosowy, dobre jedzenie, zimną wodę oraz… męża, rodziców i brata.

Swoje miejsce we wszechświecie prezentuje na instagramowym profilu: www.instagram.com/niesamowiteprzypadki

seperator

Gdzie kupić?

Książka dostępna jest do zakupu przez formularz kontaktowy.

Po złożeniu zamówienia otrzymasz maila z informacją o płatności oraz czasie wysyłki. Czas oczekiwania na maila: 1 dzień roboczy.

Do pierwszych 50 sztuk – pocztówka, zakładka i mapka gratis!

  Formularz zamówienia


  * Wymagane


  * Pole wymagane

  Patronat

  partnerzy książki niesamowite przypadki

  Kupując tę książkę w sprzedaży wysyłkowej Małego Domku, wspierasz zabytkowy Czarci Młyn w Czerniawie-Zdroju, który z powodu zamknięcia związanego z epidemią Covid-19, nie ma możliwości sprzedawania biletów na zwiedzanie obiektu.

  Pobierz DARMOWĄ mapkę Karkonoszy i Gór Izerskich – „TROPAMI NIESAMOWITYCH PRZYPADKÓW” – TUTAJ!

  Rzut oka na to, gdzie rozgrywa się akcja…

  Fot. Joanna Krajewska